Oficiālie Čempionāta Partneri:
Seko mums:
FIA ERC 5 POSMI | ITĀLIJA | LATVIJA | PORTUGĀLE | UNGĀRIJA | SPĀNIJA |
Jaunumi
Rally Liepāja norise pārcelta uz 10.-12. jūliju
20.04.2020

LIEPĀJA, LATVIJA
20/04/2020

FIA Eiropas rallija čempionāta posma Rally Liepāja plānotā norise no šā gada 29.-31. maija pārcelta uz 10.-12. jūliju. Izmaiņas saistītas ar Covid-19 vīrusa izraisīto pandēmiju un tai sekojošajiem Latvijā un ārvalstīs noteiktajiem ierobežojumiem un ieteikumiem sabiedrības veselības nodrošināšanai. Globālo norišu rezultātā norises laiks mainīts jau pusei šogad paredzētajiem Eiropas čempionāta posmiem – tai skaitā sacensībām Portugālē, Spānijā un Kiprā.

Rally Liepāja 2019 ©FIAERC.com

“Situācija ap Covid-19 vīrusu un tā izplatību mainās ļoti strauji, tāpēc turpināsim sekot līdzi aktualitātēm un nozares ekspertu lemtajam. Lai gan esam ieguvuši jaunu Rally Liepāja norises datumu, mūsu galvenais uzstādījums – sarīkot drošas sacensības dalībniekiem, skatītājiem un darbiniekiem – nav mainījies!” iesāk Rally Liepāja direktors Raimonds Strokšs.

“Jau priekšlaicīgi, pirms pāris nedēļām, uzsākām sarunas ar Eurosport Events, Starptautisko Automobiļu Federāciju, kā arī rallija pilsētām Liepāju un Talsiem, lai kopīgi rastu visām pusē iespējami labāko risinājumu situācijā, ja ralliju nāktos pārcelt uz vēlāku laiku. Skatot pilsētās plānoto pasākumu kalendārus, ņemot vērā citu Eiropas rallija čempionāta posmu norises laikus, komandu loģistiku un iespējas sagatavot sporta automašīnas startam sacensībās, šis jūlija datums ir šobrīd vienīgā iespējamā alternatīva, kad plānot sacensību norisi Latvijā.

Aicinu visus ievērot noteiktos ierobežojumus, jo tikai kopīgiem spēkiem varam ierobežot vīrusa izplatību. Palieciet mājās, sargiet sevi un ceram uz tikšanos jūlijā!” Raimonds Strokšs.

Visas līdz šim iegādātās ieejas biļetes būs derīgas arī pārceltajā Rally Liepāja norises datumā.

FIA Eiropas rallija čempionāta posms Rally Liepāja iespējams pateicoties atbalstam, ko sniedz Latvijas valsts, rallija pilsēta – Liepāja, kā arī Talsu novads. Paldies sponsoriem Neste, Ramirent un SC Grupa, auto nomas partnerim Sixt, kā arī atbalstītājiem Canon Business Center - IB Serviss, Liepājas Olimpiskais Centrs, Pafbet un Swecon. Informatīvo atbalstu nodrošina ziņu medijs DELFI un mediju partneri JCDecaux Latvija, Kurzemes Vārds, Sporta Avīze, Talsu Vēstis un Zebra. Paldies par ieguldījumu visiem Rally Liepāja draugiem: Baltic Taxi, Flora, FN Serviss, Fristads, Jānis Pūce, Latvijas Pārtikas Ražotājs, Lofbergs, MB Grupa, Meža Dārzs, Red Bull, SignTech, Sportland un Törley. Rally Liepāja palīdz īstenot Aizputes, Durbes, Grobiņas un Priekules novads. Īpašs paldies Latvijas Automobiļu Federācijai.

Visi jaunumi un informācija par Rally Liepāja atrodama interneta mājaslapā www.lvrally.com, kā arī sociālajos tīklos Twitter @LVRally, Facebook /LVRally, draugiem.lv /lvrally, YouTube /RallyLiepāja un Instagram /lvrally.

 

FIA Eiropas rallija čempionāta 2020. gada sezonas kalendārs:

 1. 77. RALLY POLAND                 POLIJA             26.-28. jūnijs              (ERC Junior)  (Abarth)
 2. RALLY LIEPĀJA                LATVIJA       10.-12. jūlijs*         (ERC Junior) (Abarth)
 3. RALLY DI ROMA CAPITALE     ITĀLIJA             24.-26. jūlijs               (ERC Junior)  (Abarth)
 4. BARUM CZECH RALLY ZLIN    ČEHIJA            28.-30. augusts          (ERC Junior)  (Abarth)
 5. AZORES RALLY                      PORTUGĀLE    17.-19. septembris*    (ERC Junior)  (-)
 6. CYPRUS RALLY                      KIPRA              16.-18. oktobris*        (-)                  (-)
 7. RALLY HUNGARY                    UNGĀRIJA        6.-8. novembris          (-)                  (Abarth)
 8. RALLY ISLAS CANARIAS         SPĀNIJA          3.-5. decembris*         (ERC Junior)  (Abarth)

*Nepieciešams saņemt Starptautiskās Automobiļu Federācijas (FIA) saskaņojumu

 

Latvijas rallija čempionāta 2020. gada sezonas kalendārs:

 1. RALLY LIEPĀJA (1. posms)      TALSI, LIEPĀJA     10.-12. jūlijs
 2. RALLY LIEPĀJA (2. posms)      TALSI, LIEPĀJA     10.-12. jūlijs
 3. RALLY ROKIŠKIS                            LIETUVA                      14.-15. augusts
 4. LÕUNA-EESTI RALLI                      IGAUNIJA                     28.-29. augusts