Oficiālie Čempionāta Partneri:
Seko mums:
FIA ERC 5 POSMI | ITĀLIJA | LATVIJA | PORTUGĀLE | UNGĀRIJA | SPĀNIJA |
Jaunumi
Tikai pirmās desmit dienas Rally Liepāja ieejas biļetēm 50% atlaide
09.03.2020

LIEPĀJA, LATVIJA
09/03/2020

Sākot ar otrdienu, 2020. gada 10. martu, tirdzniecībā nonāks FIA Eiropas rallija čempionāta posma Rally Liepāja ieejas biļetes. Tikai pirmās desmit dienas ieejas biļetes būs iespējams iegādāties par puscenu. Rally Liepāja ieejas biļetes pieejamas Biļešu Serviss tirdzniecības vietās un internetā bilesuserviss.lv.

Rally Liepāja 2019 ©FIAERC.com

2020. gadā vairs nebūs iespējams iegādāties vienreizējas ieejas biļeti uz vienu ātrumposmu. To vietā šogad būs nopērkamas vienas dienas biļetes, kas ļaus apmeklēt ātrumposmus, kas sestdien notiks Talsu novadā vai svētdien – Liepājas apkārtnē.

Tikai pirmās desmit tirdzniecības dienas, no 10. līdz 20. martam, Rally Liepāja ieejas biļetēm noteikta par 50% samazināta cena – biļete uz visiem ātrumposmiem maksās 15,00 eiro. Sākot ar 21. martu, ieejas biļešu cena tiks paaugstināta līdz 20,00 eiro, bet rallija norises nedēļā, no 25. maija līdz 31. maijam – 30,00 eiro.

Rally Liepāja ieejas biļešu cena visiem ātrumposmiem:

10. marts – 20. marts      15,00 eiro

21. marts – 24. maijs      20,00 eiro

25. maijs – 31. maijs       30,00 eiro

Tikmēr vienas dienas biļetes (ātrumposmu apmeklēšanai Talsos vai Liepājā) cena visu tirdzniecības laiku būs nemainīga 15,00 eiro.

Bērniem līdz 10 gadu vecumam (ieskaitot) un invalīdiem ieejas sacensībās būs bez maksas – pie ieejas ātrumposmā kontrolieriem būs jāuzrāda vecumu un/vai invaliditāti apliecinošs dokuments. Savukārt pensionāriem, ieejas biļetes iegādājoties Biļešu Serviss tirdzniecības vietās vai internetā, paredzēta 10% atlaide.

Rally Liepāja ieejas biļetes būs iespējams iegādāties ŠEIT.

Visiem Rally Liepāja apmeklētājiem arī atgādinām, ka iegādātā ieejas biļete pirms došanās uz ātrumposmiem būs jāuzrāda biļešu maiņas punktā, lai saņemtu Rally Liepāja aproci. Informācija par biļešu apmaiņas punktiem būs pieejama Rally Liepāja interneta mājaslapā www.lvrally.com. Rallija rīkotājs RA Events aicina skatītājus nedrukāt elektroniski iegādātās ieejas biļetes, bet biļešu maiņas punktā tās uzrādīt savā viedierīcē.

FIA Eiropas rallija čempionāta posms Rally Liepāja iespējams pateicoties atbalstam, ko sniedz Latvijas valsts, rallija pilsēta – Liepāja, kā arī Talsu novads. Paldies sponsoriem Neste, Ramirent un SC Grupa, auto nomas partnerim Sixt, kā arī atbalstītājiem Canon Business Center - IB Serviss, Liepājas Olimpiskais Centrs, Pafbet un Swecon. Informatīvo atbalstu nodrošina ziņu medijs DELFI un mediju partneri JCDecaux Latvija, Kurzemes Vārds, Sporta Avīze, Talsu Vēstis un Zebra. Paldies par ieguldījumu visiem Rally Liepāja draugiem: Baltic Taxi, Flora, FN Serviss, Fristads, Jānis Pūce, Latvijas Pārtikas Ražotājs, Lofbergs, MB Grupa, Meža Dārzs, Red Bull, SignTech, Sportland un Törley. Rally Liepāja palīdz īstenot Aizputes, Durbes un Priekules novads. Īpašs paldies Latvijas Automobiļu Federācijai.

 

Rally Liepāja 2019 ©FIAERC.com

 

Rally Liepāja 2019 ©FIAERC.com

 

Rally Liepāja 2019 ©FIAERC.com