Oficiālie Čempionāta Partneri:
Seko mums:
FIA ERC 5 POSMI | ITĀLIJA | LATVIJA | PORTUGĀLE | UNGĀRIJA | SPĀNIJA |
Jaunumi
Latvijas Rallija Čempionāta 3. posma ieskaitē nepārspēts paliek Nikolajs Grjazins
16.08.2020

LIEPĀJA, LATVIJA
16/08/2020

Vienlaicīgi ar FIA Eiropas rallija čempionāta posmu Rally Liepāja, Liepājas apkārtnes novados – Aizputē, Durbē un Priekulē, šodien norisinājās arī Latvijas rallija čempionāta trešais posms. Dienas laikā veicot sešus ātrumposmus, ātrākā izrādījās Nikolaja Grjazina / Konstantīna Aleksandrova (Hyundai i20 R5) ekipāža. Godalgoto vietu trijnieku noslēdza Jānis Vorobjovs / Ivo Pūķis (Mitsubishi Lancer Evo IX) un otrā posma uzvarētājs Rauls Jēts / Andrus Tooms (Škoda Fabia R5).

Nikolay Gryazin, Rally Liepāja 2020 ©Reinis Grīnvalds

 

Nikolaja Grjazina ekipāža izcīnīja uzvaru arī LRČ ABS vērtējumā, kamēr Jāņa Vorobjova duets bija ātrākais pilnpiedziņas auto LRČ1 klasē. Aurimas Eidžiūnas / Giedrius Saudargas (Mitsubishi Lancer Evo IX) ekipāža izrādījās ātrākā LRČ2 ieskaites klasē. Savukārt priekšpiedziņas auto klasēs LRČ3 un LRČ5 uzvaru izcīnīja attiecīgi Gregors Jēts / Kuldars Siks (Ford Fiesta) un Arvis Vecvagars / Gints Gaiķis (Renault Clio). Savukārt aizmugures piedziņas auto klasē LRČ 4 uzvarētāja gods Raiko Aru / Veiko Kullamae (BMW 1M).

Nikolajs Grjazins: "Mašīna tika ļoti labi sagatavota. Komanda visu nakti strādāja, lai to savestu kārtībā, tādēļ jāizsaka liela pateicība. Mums nācās parotaļāties ar braukšanas stilu. Dienas laikā centāmies uzlabot ātrumu. Braucām ar cieta sastāva riepām, kas pirmajā dienas pusē tik labi nestrādāja. Pēcpusdienā, diemžēl, sagriezos uz asfalta. Pazaudēju dažas sekundes. Tam sekoja tramplīns, kur nenobremzēju pietiekami un diezgan smagi piezemējos. Vēlreiz vēlos pateikties komandai un tēvam, kurš nodrošināja man iespēju šai rallijā braukt ar Hyundai. Liels paldies visiem, kuri mani atbalstīja!"

Šodien norisinājās arī Rallijsprinta sacensību posms, kura dalībniekiem bija jāveic trīs ātrumposmi. Ātrākās ekipāžas finišā bija Uldis Lepiksons / Ainars Šteinbergs (Ford Puma, 2WD Open) un Kristers Cimdiņš / Renārs Šķenders (BMW 330, Klasika 3000).

Savukārt sešus ātrumposmus garu distanci veica vēsturiskās Historic Sport ieskaites automašīnas – starp visiem ātrākos rezultātu uzrādīja Normunds Otomers / Dāvis Arājs (Opel Ascona, Historic ABS un Historic 2WD ieskaites klasēs), kā arī Jānis Vanags / Muntis Vanags (VAZ Lada 21013).

 

Rally Liepāja pilni sacensību rezultāti pieejami ŠEIT.

 

FIA Eiropas rallija čempionāta posms Rally Liepāja iespējams pateicoties atbalstam, ko sniedz Latvijas valsts, rallija pilsēta – Liepāja, kā arī Talsu novads. Paldies sponsoriem Neste, Pafbet Score, Ramirent un SC Grupa, auto nomas partnerim Sixt, kā arī atbalstītājiem Canon Business Center - IB Serviss, Liepājas Olimpiskais Centrs, Pafbet un Swecon. Informatīvo atbalstu nodrošina ziņu medijs DELFI un mediju partneri JCDecaux Latvija, Kurzemes Vārds, Sporta Avīze, Talsu Vēstis un Zebra. Paldies par ieguldījumu visiem Rally Liepāja draugiem: Baltic Taxi, Flora, FN Serviss, Fristads, Jānis Pūce, Latvijas Pārtikas Ražotājs, Lofbergs, MB Grupa, Meža Dārzs, Red Bull, SignTech, Sportland un Törley. Rally Liepāja palīdz īstenot Aizputes, Durbes, Grobiņas un Priekules novads. Īpašs paldies Latvijas Automobiļu Federācijai.

Visi jaunumi un informācija par Rally Liepāja atrodama interneta mājaslapā www.lvrally.com, kā arī sociālajos tīklos Twitter @LVRally, Facebook /LVRally, draugiem.lv /lvrally, YouTube /RallyLiepāja un Instagram /lvrally.

 

 

Jānis Vorobjovs, Rally Liepāja 2020 ©Reinis Grīnvalds

 

Raul Jeets, Rally Liepāja 2020 ©Reinis Grīnvalds

 

Aurimas Eidžiūnas, Rally Liepāja 2020 ©Reinis Grīnvalds

 

Gregor Jeets, Rally Liepāja 2020 ©Reinis Grīnvalds

 

Raiko Aru, Rally Liepāja 2020 ©Reinis Grīnvalds

 

Arvis Vecvagars, Rally Liepāja 2020 ©Reinis Grīnvalds

 

Uldis Lepiksons, Rally Liepāja 2020 ©Reinis Grīnvalds

 

Kristers Cimdiņš, Rally Liepāja 2020 ©Reinis Grīnvalds

 

Normunds Otomers, Rally Liepāja 2020 ©Reinis Grīnvalds