Oficiālie Čempionāta Partneri:
Seko mums:
FIA ERC 5 POSMI | ITĀLIJA | LATVIJA | PORTUGĀLE | UNGĀRIJA | SPĀNIJA |
Jaunumi
Rally Liepāja nākamgad varētu notikt 1.–3. jūlijā
12.11.2020

LIEPĀJA, LATVIJA
12/11/2020

Šodien publiskots FIA Eiropas rallija čempionāta 2021. gada sezonas provizoriskais kalendārs, kurā starp astoņiem paredzētajiem posmiem iekļauts arī Latvijā notiekošais Rally Liepāja. Rallijs no Talsiem līdz Liepājai paredzēts kā sezonas piektais posms, un nākamgad varētu notikt no 1. līdz 3. jūlijam.

Rally Liepāja 2020 ©FIAERC.com

 

“Vēlos uzsvērt, ka līdzās Rally Liepāja nosaukumam atrodama zvaigznīte – tas nozīmē, ka kalendārā esam iekļauti provizoriski. Vēlos izteikt pateicību Eurosport Events par mums izrādīto uzticību, iekļaujot Rally Liepāja 2021. gada sezonas kalendārā brīdī, kad mums vēl nav parakstīts sadarbības līgums par rallija rīkošanu.

Lai kliedētu visas neskaidrības un kļūtu par pilnvērtīgi apstiprinātu FIA ERC posmu arī 2021. gadā, mums vēl ir jāsagaida labvēlīgs Latvijas valdības lēmums par nepieciešamā finansējuma piešķiršanu Rally Liepāja norisei,” RA Events direktors Raimonds Strokšs.

Visi jaunumi un informācija par Rally Liepāja atrodama interneta mājaslapā www.lvrally.com, kā arī sociālajos tīklos Twitter @LVRally, Facebook /LVRally, draugiem.lv /lvrally, YouTube /RallyLiepāja un Instagram /lvrally.

 

FIA Eiropas rallija čempionāta 2021. gada sezonas provizoriskais kalendārs*:

*     Nepieciešams saņemt FIA apstiprinājumu.
**   Nepieciešams noslēgt vienošanos par norisi.